DRONE İLE ŞERİTVARİ HARİTALAMA

İnsansız Hava Aracı / Drone teknolojisinin hızla gelişmesi ile birlikte harita sektöründe insansız hava araçlarının kullanımı hızla artmaktadır. Harita sektöründe halihazır harita üretimi, ortofoto üretimi, sayısal arazi ve yüzey modeli üretimi gibi birçok haritalama faaliyeti bu teknoloji ile birlikte maliyet, zaman ve kalite açısından hizmet alan taraflara avantaj sağlamaktadır. RTK’ lı dronelar aktif RTK veya sabit RTK cors cihazıyla Haritalama ve Modelleme üzerine birçok sektöre yönelik hizmet veriyoruz.
[special_heading title_content= “ELEKTRİK İLETİM HATTI HARİTALANDIRILMASI” title_color= “” h_tag= “h3” subtitle_spl_font= “1” disable_separator= “0” separator_style= “1” icon_name= “icon-pictures” icon_color= “rgba(208,2,27,1)” separator_color= “rgba(0,0,0,1)” separator_thickness= “1” separator_width= “40” separator_pos= “0” title_align= “center” animate= “0” animation_type= “fadeIn” key= “g6q4bizyna2d82wo”]

DRONE  İLE HIZLI, KALİTELİ VE DÜŞÜK MALİYETLİ
ŞERİTVARİ HARİTA ÜRETİMİ

[/special_heading]

Elektrik iletim hattı, elektrik santralinde kontrollü ve planlı olarak elde edilmiş elektrik enerjisinin santrallerden dağıtım hatlarına iletilmesini sağlayan hatlardır. Yapılacak enerji nakil hattı projelerine altlık oluşturması için, proje ekseninden sağa ve sola belirli bir alanın ölçülüp modellendiği haritalardır. Firmamızdaki uzman kadromuzla Drone / İHA (İnsansız Hava Aracı) ile üretilen 3 boyutlu nokta bulutu verisini işleyerek çalışma alanının modellemesini sizlere sunuyoruz.  

 

Drone ile Elektrik İletim Hattı Haritalandırılması hizmeti almak için bize ulaşın.
 

 

destek@nersis.com.tr


 

0544 305 58 85

[special_heading title_content= “BORU HATTI HARİTALANDIRILMASI” title_color= “” h_tag= “h3” subtitle_spl_font= “1” disable_separator= “0” separator_style= “1” icon_name= “icon-pictures” icon_color= “rgba(208,2,27,1)” separator_color= “rgba(0,0,0,1)” separator_thickness= “1” separator_width= “40” separator_pos= “0” title_align= “center” animate= “0” animation_type= “fadeIn” key= “g6tmo88ob7ckdic7”]

HIZLI, KALİTELİ VE DÜŞÜK MALİYETLİ
ŞERİTVARİ HARİTA ÜRETİMİ

[/special_heading]

Boru Hattı Haritalandırılması, bölgede yapılacak projelere altlık oluşturma açısından, sağlıklı ve güvenli bir şekilde sürdürülmesi adına önem arz etmektedir. Yer altı ve yer üstü altyapı şebekelerinin tespiti ve haritalandırılması firmamız tarafından uzman personelimiz ve üstün kalite teknolojik cihazlarımızla yapılmaktadır.
Boru Hattı Haritalandırılması hizmeti hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

 


 

destek@nersis.com.tr


 

0544 305 58 85